1. Konkursu “Esmu savas nākotnes priekšnieks” organizē pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies!.
 2. Konkursā par pretkrāpšanas kustības #Atkrāpies! džemperi var piedalīties ikviens iedzīvotājs (turpmāk – Pretendents).
 3. Visā konkursa norises laikā periodā no 18.04.2018 līdz 31.12.2018 Pretendents konkursā var piedalīties tikai vienu reizi.
 4. Konkursa balva – pretkrāpšanas kustības #Atkrāpies! kampaņas džemperis ar kampaņas vēstījumu.
 5. Pretendenta pieteikumu konkursam veido:
  • Lai kvalificētos izlozei, Pretendentam ir #Atkrāpies! informatīvā materiāla burtu jūkli jāatrod 17 vērtības, kas raksturo godprātīgu darba devēju. Vārdi izvietoti dažādos virzienos – gan vertikāli (lasot no augšas uz leju), gan horizontāli (lasot no kreisās uz labo pusi), gan pa diagonāli.
  • Informatīvais materiāls pieejams mājaslapā atkrapies.lv, Finanšu ministrijā, kā arī būs atrodams dažādos jauniešu pasākumos.
  • Kad burtu jūklī atrasti 17 vārdi, Pretendentam jāuzņem fotogrāfija ar izpildīto uzdevumu un jāpublicē tā Pretendenta sociālo tīklu Facebook un/vai Instagram kontā, publicētajā paziņojumā pievienojot tēmturi #Atkrāpies un/vai #Fraudoff.
  • Uz izlozes laiku Pretendenta kontam un/vai publicētajai ziņai jābūt publiski pieejamai.
 6. Izlozes noteikumi:
  • Viens kampaņas #Atkrāpies! džemperis tiks izlozēts vienu reizi mēnesī.
  • Katra izloze notiek starp visiem Pretendentiem, kuri kvalificējušies izlozei neatkarīgi no mēneša, kurā fotogrāfija publicēta.
  • Izloze notiek nejaušības kārtībā – no katras sociālās platformas tiek izlozēts viens pretendents, un starp tiem pēc nejaušās izlozēšanas principa tiks izvēlēts viens uzvarētājs.
 7. Par konkursa uzvarētāju tiks paziņots Finanšu ministrijas sociālo mediju kontos Facebook (@Finanšu ministrija) un Instagram (@Finmin). Pretendentam, kurš uzvarējis konkursā, pašam 10 darba dienu laikā jāpiesakās balvai, sūtot e-pastu uz info@fm.gov.lv vai rakstot privātu ziņu ministrijas sociālo tīklu kontos.
 8. Gadījumā, ja 10 darba dienu laikā uzvarētājs nepiesakās, tiek izvēlēts cits Pretendents balvas saņemšanai atbilstoši 6.punktā aprakstītai kārtībai.
 9. Iepriekš vienojoties par laiku, balvu uzvarētājs varēs saņemt Finanšu ministrijā, Smilšu ielā 1.
 10. Konkursa nolikums atrodams kustības mājaslapā www.atkrapies.lv.