Pirmdien, 15. oktobrī, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! piedalīsies lielākajā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konferencē #UzdrīkstiesUzvarēt. Visas dienas garumā #Atkrāpies stendā būs iespēja uzzināt par kustību un iespējām tai pievienoties, kā arī diskutēt par to, kā izvairīties no krāpšanas savā ikdienā.

#Atkrāpies! aicinās konferences dalībniekus izaicināt sevi un draugus konkursā “ESMU savas nākotnes PRIEKŠNIEKS!” un sociālo garantiju atmiņas spēlē. Savus spēkus varēs pārbaudīt arī #Atkrāpies! testā par darba tiesībām un nodokļu nomaksu. Tāpat interesentiem būs iespēja iejusties godīgo un negodīgo uzņēmēju ādā spēlē “Kartelis”, kā arī iepazīties ar videokonkursa “Es – nodOKļu vlogeris” noteikumiem.

Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvija, lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un iespējām, ko tā dod. Kustību #Atkrāpies! konferencē pārstāvēs Finanšu ministrijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts darba inspekcijas, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Konkurences padomes pārstāvji.

Pretkrāpšanas kustība apvieno organizācijas, kurām rūp godīgums šajā valstī un kuras ir gatavas par to cīnīties un šajā cīņā iesaistīt visu Latvijas sabiedrību. Šis ir jau otrais gads, kad Latvijā tiek īstenota iniciatīva kopīgi sadarboties krāpšanas apkarošanas un sabiedrības izglītošanas jautājumos.