Lai veicinātu skolēnu un sabiedrības izglītošanu un veidotu izpratni par godīgas nodokļu saistību izpildes būtību un nozīmi, šī gada rudenī skolēniem bija iespējams piedalīties Valsts ieņēmumu dienesta organizētajā konkursā “Es – nodOKļu vlogeris!”. Konkursa uzdevums bija attīstīt skolēnu radošās un interpretācijas spējas, rosināt iztēli, fantāziju, radošo darbību, attēlojot savas zināšanas un izpratni par nodokļiem videoformātā.

Ceturtdien, 6. decembrī, notika konkursa “Es – nodOKļu vlogeris!” dalībnieku apbalvošana, kur pirmo vietu konkursā ieguva Rīgas 40. vidusskolas audzēkņi: Deniss Boka, Natalija Golubeva, Vladislavs Potapkins un skolēni no Liepājas 15. vidusskolas: Līna Vika, Armīns Redelis un Dana Daneiko. Arī #Atkrāpies! kustības pārstāvji atzinīgi novērtēja skolēnu sniegumu konkursa ietvaros un izraudzījās savu favorītu, apbalvojot Rīgas 40. vidusskolas audzēkņus.

Skolēnu iesniegtos video vērtēja raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Kaspars Ozoliņš, biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” pārstāvis, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” pasniedzējs, video eksperts Rolands Laķis, “Zinoo” centra pārstāvis Emīls Lukjanskis kā arī Valsts ieņēmumu dienesta eksperti.

Bildes no apbalvošanas skaties mūsu Fotogalerijā